Oferta - Klienci indywidualni

Każde z naszych starannie przygotowanych szkoleń językowych charakteryzuje indywidualne i kompleksowe podejście do kursantów, z którymi współpracujemy. Planując kolejne zajęcia języka niemieckiego bądź angielskiego dobieramy każdorazowo metody nauki tak, aby były one adekwatne do celu i oczekiwań kursantów, motywując ich do dalszej pracy nad własnymi kompetencjami językowymi oraz przyczyniając się do ich nieustannego rozwoju osobistego.

Rozwój kompetencji językowych

Nasze rozwiązania w zakresie szkoleń językowych dla osób indywidualnych cechuje kompleksowość i elastyczność, a każde zajęcia opierają się o najnowsze i sprawdzone metody z zakresu psycholingwistyki, przez co gwarantują prawidłowy rozwój kompetencji językowych wśród naszych kursantów.

 

Aby pokonać wszystkie bariery stojące na przeszkodzie efektywnej komunikacji w wielokulturowym środowisku, nasi lektorzy wzbogacają każde zajęcia o liczne materiały autentyczne pochodzące ze wszystkich krajów niemieckojęzycznych, dzięki czemu kursanci nabywają umiejętność rozumienia regionalnych i dialektycznych form języka niemieckiego bądź angielskiego. W ten sposób nauka języka nie ogranicza się jedynie do form literackich zawartych w podręcznikach, lecz obejmuje również zwroty i wyrażenia z zakresu języka potocznego, którego zrozumienie często sprawia problemy kursantom nawet na najwyższych poziomach. Praca z autentycznymi materiałami pozwala wyeliminować wśród kursantów złe nawyki dosłownego tłumaczenia wyrażeń czy zwrotów języka ojczystego na język niemiecki oraz rozwija umiejętność intuicyjnego posługiwania się poprawnymi formami leksykalnymi, gramatycznymi czy kulturowymi w języku docelowym.

 

Podczas zajęć kursanci zdobywają wiedzę z zakresu językowych strategii deeskalacji konfliktów, trenują własne umiejętności miękkie oraz stosują triki psychologiczne ułatwiające prowadzenie konwersacji z rodzimymi użytkownikami języka niemieckiego.

 

Wszystkie metody zastosowane w trakcie trwania szkolenia mają na celu wykształcenie wśród kursantów poczucia samodzielności i pewności w posługiwaniu się językiem niemieckim bądź angielskim jako obcym.

 

Kursy języka niemieckiego / angielskiego

Kursy językowe odbywają się przy użyciu komunikatora internetowego oraz narzędzi dopasowanych do każdego z kursantów. Cena kursu obejmuje materiały dodatkowe wykorzystywane podczas zajęć (dostęp do platformy e-learningowej do nauki słówek, kopie zadań, gry i zabawy) oraz cotygodniowe sprawdzanie postępów uczniów w nauce (kartkówki, wypracowania).

 

Kurs podstawowy

Jednostka zajęć

Koszt

Język niemiecki / angielski

zajęcia indywidualne

45 minut

70 zł

Język niemiecki / angielski

zajęcia indywidualne

60 minut

85 zł

Język niemiecki / angielski

zajęcia indywidualne

90 minut

120 zł

Język niemiecki / angielski

zajęcia grupowe do czterech osób

60 minut

cena w zależna od liczby kursantów

 

GERMANIN.PL 
Akademia Języków Obcych

ul. Włościańska 28/8
70-021 Szczecin
Tel.: 889 232 600
E-Mail: kontakt@germanin.pl 
NIP: 955 249 95 39

 


O autorach

Opublikowano: 29.09.2020

Bartosz Narożny
Redaktor naczelny


Alkoholverbot an öffentlichen Plätzen

Goethe-Zertifikat B2 - Sprechen: Alkoholverbot an öffentlichen Plätzen

Czytaj więcej

Goethe-Zertifikat B2: Egzamin ustny

Część ustna egzaminu Goethe-Zertifikat B2 składa się z dwóch części i trwa około 15 minut.

Czytaj więcej

Oferta - Klienci indywidualni

Każde z naszych starannie przygotowanych szkoleń językowych charakteryzuje indywidualne i kompleksowe podejście do kursantów, z którymi współpracujemy.

Czytaj więcej